To był tydzień! (31) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (31)

person Adrian Januszkiewicz 5/08/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 30 lipca-5 sierpnia 2018 roku.

Mimo okresu wakacyjnego branża moto nie wypoczywa, co widać po wydarzeniach z ostatniego tygodnia. Firmy BorgWarner, ZF Aftermarket i Axalta zapowiedziały zmiany personalne do jakich dojdzie w ich zarządach w najbliższym czasie. TennecoZF Friedrichshafen AG, Auto Partner SA, Meritor i Continental podsumowały finansowo ostatni kwartał jak i półrocze.

 

Za sprawą zbliżających się międzynarodowych targów Automechanika 2018 we Frankfurcie na Menem firmy Martex, Schaeffler, Best Products, Continental, Hella Pagid i Johnson Controls zapowiedziały swoją obecność na nich oraz oferty, które tam zaprezentują.

 

Spółka AS-PL zapowiedziała w październiku br. przenosiny Działu Handlowego do nowej siedziby zlokalizowanej w Pannatoni Park Gdańsk przy ulicy Elbląskiej, której budowa dobiega końca. Auto Partner SA otworzył nową filię w Jarocinie, a sieć MaXserwis we współpracy z Bilsteinem zakończyła pierwszy etap akcji bezpłatnych kontroli stanu technicznego pojazdów w Polsce.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).