To był tydzień! (30) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (30)

person Adrian Januszkiewicz 31/07/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 25 - 31 lipca 2022 r.

Minął ostatni tydzień lipca 2022. W motoryzacji nie brakowało ważnych wydarzeń. Bosch ustanowił zarząd sektorowy dla działu Mobility Solutions.

 

Rząd przyjął wczoraj projekt ustawy o zmianie ustawy – prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw, który ma poprawić system nadzoru nad badaniami technicznymi pojazdów.

 

Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego podsumował sprzedaż opon w Polsce i Europie w I półroczu 2022.

 

KYB Europe ogłosiło, że ma nowego prezesa, Fumihiko Izumiego.

 

Zarząd firmy NGK Spark Plug podjął decyzję o zmianie nazwy firmy na Niterra, która ma wejść w życie na początku kwietnia 2023 r.

 

Toyota, Suzuki, SubaruDaihatsu, Toyota Tsusho i ENEOS ogłosili, że będą realizować badania nad zrównoważoną produkcją paliw pochodzenia organicznego.

 

Spółka Marelli Aftermarket Poland rozpoczęła poszukiwania kandydatów na przedstawiciela handlowego marki na obszar obszar Polski centralnej i południowej.

 

Z kolei Auto Partner SA otworzył kolejną filię, tym razem w Radomsku.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).