To był tydzień! (30) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (30)

person Adrian Januszkiewicz 30/07/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 24 - 30 lipca 2023 r.

 

W ostatnim tygodniu lipca doszło do kilku istotnych wydarzeń w motoryzacji. Uchwalone zostało rozporządzenie AFIR, które ma przyspieszyć rozwój sieci ładowania EV na terenie UE.

 

Foxconn ogłosił, że nabędzie 50% udziałów w ZF Chassis Modules GmbH, jednostce należącej do ZF Group, która zajmuje się montażem systemów osi samochodów osobowych.

 

Inter Cars SA zdecydował się na wymianę systemu WMS w swojej sieci magazynów zagranicznych.

 

BASF jako pierwsza firma otworzył w Niemczech połączone centrum wytwarzania materiałów akumulatorowych i recyklingu akumulatorów.

 

Z kolei Grupa Hyundai Motor ogłosiła, wspólnie z Uniwersytetem Narodowym w Seulu (SNU), inaugurację centrum badawczego Joint Battery Research Center.

 

Na przedmieściach Bingen am Rhein otwarto pierwszą pilotażową stację Porsche Charging Lounge.

 

IVECO eDaily w wersji furgon o DMC 3,5 tony ustanowił Rekord Guinnessa w kategorii „najcięższy zestaw holowany przez elektryczny samochód dostawczy”.

 

Auto Partner SA wprowadził do swojej oferty wybrane produkty marki Herth+Buss.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).