To był tydzień! (30) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (30)

person Adrian Januszkiewicz 29/07/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 23-29 lipca 2018 roku.

W ostatnim tygodniu lipca br. kolejny raz działo się w branży automotive w Polsce i poza nią. Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu ujawniła, że trwa śledztwo w sprawie gangu podrabiającego oleje silnikowe, którego działalność spowodowała straty finansowe rzędu 3,2 mln zł wśród pokrzywdzonych podmiotów. LKQ Corporation i Brembo opublikowały wyniki finansowe za miniony kwartał i półrocze.

 

Ursus rozszerza swoją ekspansję w Afryce po podpisaniu umowy o współpracę z Bankiem Rolniczym Sudanu. Tenneco ogłosiło Briana J. Kesselera i Rogera J. Wooda prezesami przyszłych spółek które wydzielą się z Grupy po zakończeniu procesu przejęcia Federal-Mogul.

 

Denso i Elring zapowiedziały, co zaprezentują podczas wrześniowych targów Automechanika we Frankfurcie nad Menem. Continental rozpoczął budowę swojej pierwszej fabryki na Litwie w okolicach Kowna oraz rozbudowę Centrum Logistycznego w Groß-Rohrheim, a spółka AS-PL rozpoczęła dystrybucję swoich produktów w Irlandii Północnej przy współpracy z L.A. Distribution.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).