To był tydzień! (3) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (3)

person Joanna Piszcz 19/01/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 13 - 19 stycznia 2020 r.

Połowa stycznia upływa pod znakiem wielu ważnych wydarzeń. Najwyższa w historii urzędu kara została nałożona przez prezesa UOKiK na Volkswagen Group Polska za tzw. aferę Dieselgate.

 

Przedstawiciele Inter Cars i Castrol podsumowali miniony rok w sieci Q Service Castrol i zaprezentowali plany rozwoju sieci. Natomiast prezes Inter Cars Maciej Oleksowicz przekazał informacje dotyczące działań w jubileuszowym, 30. roku działalności spółki. Do Rady Nadzorczej Auto Partner S.A. dołączył Mateusz Melich.

 

Do firm trafiły prestiżowe wyróżnienia. AVA Quality Cooling CEE otrzymała tytuł Gazela Biznesu w XX. edycji konkursu, a Tip-Topol znalazł się wśród laureatów nagrody “Przedsiębiorstwo Fair Play“.

 

Firma Sedlak & Sedlak opublikowała raport płacowy branży motoryzacyjnej w Polsce za 2019 rok.

 

W mijającym tygodniu padł nowy rekord niezgodności stanu licznika w pojeździe – skontrolowany Mercedes Sprinter miał o ponad milion km niższy przebieg od tego w bazie.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).