To był tydzień! (3)

person Joanna Piszcz 20/01/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 14 - 20 stycznia 2019 r.

W mijającym tygodniu Tenneco zakończyło przejęcia szwedzkiej firmy Öhlins Racing A.B., a UFI Filters dołączyło do ATR International AG. Natomiast Hella pochwaliła się wynikami finansowymi za pierwsze półrocze roku finansowego 2018/2019.

 

Rada Europejska zatwierdziła porozumienie zaostrzające normy emisji CO2 samochodów osobowych i dostawczych poruszających się na terenie Unii. Axalta opublikowała 66. doroczny globalny raport na temat popularności kolorów samochodów.

 

Auto Partner S.A. otworzył drugą już filię w Białymstoku. Firma Schaeffler udostępniła nowe katalogi – katalog “INA Timing Belt Drive 2018/2019” oraz “LuK Clutches for Heavy Commercial Vehicles 2018/2019”. Z kolei Magneti Marelli zaprasza na szkolenia techniczne, które odbędą się w lutym i marcu 2019 r. Shell udostępnił ulepszoną wersję internetowego narzędzia doboru oleju Shell LubeMatch.

 

Zmiany personalne – Nexus Automotive International (N!) powołał Janusza Zielińskiego na stanowisko Senior Business Developera działu ciężarowego w Grupy. Guy Heywood został dyrektorem ds. marketingu i strategii europejskiego oddziału opon ciężarowych i autobusowych (TBR) Hankook Tire Europe.

 

Ruszyły zapisy do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2019.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl