To był tydzień! (3) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (3)

person Redakcja 24/01/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 18 - 24 stycznia 2021 r.

Za nami przedostatni tydzień stycznia 2021, który obfitował w kolejne wydarzenia w branży aftermarketowej i motoryzacyjnej. M.in. odbyła się III edycja Aftermarket Forum Online organizowanego przez Wolk After Sales Experts, którego polskim patronem medialnym był Motofaktor.pl. Grupa MTP ogłosiła kalendarz targów motoryzacyjnych na rok 2021, potwierdzając przy tym oficjalnie datę Poznań Motor Show.

 

Serwis AutomotiveSuppliers.pl przedstawił wyniki grudniowego “Barometru Dostawców Motoryzacyjnych w Polsce”. Z kolei Maciej Panek, właściciel firmy Panek Car Sharing, w oficjalnym oświadczeniu wyraził swoje rozczarowanie zapisami ustawy o elektromobilności.

 

Dane Licznika Elektromobilności PSPA i PZPM wskazały, że w Polsce po raz kolejny wzrosła liczba aut elektrycznych, a raport InsightOut Lab dla Volkswagena pokazał, że coraz więcej osób nad Wisłą jest przynajmniej chętna do zakupu własnego e-auta.

 

Eksperci Euler Hermes wycenili jakie straty finansowe mogą ponieść polskie firmy w wyniku Brexitu. W Kobierzycach spółka LG Energy Solution otrzymała wsparcie od Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.na IV etap budowy swojej fabryki akumulatorów EV, która będzie największą tego typu na świecie.

 

Inter Cars rozpoczął kolejną edycję akcji MOTOPAKIET. Fabryka Bridgestone w Poznaniu wyprodukowała swoją 150-milionową oponę.

 

ZF zawarło z Wieltonem umowę współpracy, na mocy której dostarczy firmie z Wielunia rozwiązanie telematyczne TX-TRAILERPULSETM. Za to TMD Friction zostało dostawcą okładzin hamulcowych do tylnych hamulców w Volkswagenie ID.3.

 

Mahle udostępniło opcję zdalnego podglądu ekranu swoich urządzeń serii ATX urządzeniom mobilnym z systemami Android i iOS. Z kolei Magneti Marelli podało listę szkoleń na luty 2021.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).