To był tydzień! (29) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (29)

person Adrian Januszkiewicz 24/07/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 18 - 24 lipca 2022 r.

Wakacje w pełni, ale w branży motoryzacyjnej cały czas coś się dzieje. Spółka Darma jako kolejna dołączyła do Groupauto Polska.

 

PISKP i SDCM alarmują ws. konieczności podwyżki opłat za badania techniczne pojazdów.

 

Autos opublikował 55. wydanie swojego Informatora.

 

Konsorcjum WhiteCycle, koordynowane przez Michelin, rozpoczęło swoją działalność na rzecz walki o zmniejszenie emisji CO2 i odpadów plastikowych.

 

Auto Partner SA zorganizował kolejne MINITARGI, tym razem w Płocku.

 

Eksperci rankomat.pl sprawdzili koszty podróżowania autem osobowym po Europie podczas kryzysu paliwowego na podstawie danych Eurostatu i KE.

 

AS 24 Polska podsumowała tegoroczną edycję akcji #ZdrowyKierowca.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).