To był tydzień! (29) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (29)

person Adrian Januszkiewicz 22/07/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 16-22 lipca 2018 roku.

Za nami kolejny tydzień roku 2018, w którym działo się dużo również w motobranży. Posłowie Nowoczesnej pod przewodnictwem Moniki Rosy złożyli u Marszałka Sejmu projekt ustawy nakładający kary za usuwanie filtrów DPF. ProfiAuto opublikowało kolejną listę najbardziej awaryjnych samochodów według polskich mechaników. Tym razem pod lupę wzięto samochody w cenie od 10 tys. do ok. 20 tys. zł.

 

Hella, NSK i Liqui Moly zapowiedziały swoje premiery i programy na zbliżające się wrześniowe targi Automechanika Frankfurt. Michelin wykupił kanadyjską spółkę Camso specjalizującą się m.in w produkcji gumowych gąsienic. Spółka  AS-PL zaprezentowała nowe etykiety, jakimi będą oznaczane produkty marki, zaś UFI Filters nowe witryny internetowe Grupy jak i podległych jej marek.

 

Natomiast siedziba Inter Cars w Czosnowie zyskała nowe oblicze w ramach rebrandingu. Würth otworzył dwa nowe oddziały w Płocku i Zielonej Górze oraz zapowiedział otwarcie kolejnych dwóch.

 

Stołeczni strażnicy miejscy znaleźli kolejny warsztat samochodowy, w którym zużyty olej samochodowy był wykorzystywany jako paliwo grzewcze dla zakładu i nałożyli stosowne grzywny.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).