To był tydzień! (28) |

To był tydzień! (28)

person Joanna Piszcz 17/07/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 11 - 17 lipca 2022 r.

W ostatnim tygodniu nie brakowało istotnych wydarzeń. Wyniki finansowe za czerwiec 2022 opublikowali dwaj polscy dystrybutorzy samochodowych części zamiennych notowani na GPW – Inter Cars i Auto Partner SA.

 

Trybunał Sprawiedliwości UE wydał ważny wyrok w sprawie Dieselgate.

 

Z kolei hurtownia motoryzacyjna Hart przystąpiła do Groupauto Polska, a niemieckie firmy, w tym m.in. Schaeffler, ZF Friedrichshafen AG i Bosch, chcą utworzyć spółkę joint venture gromadzącą dane.

 

Eksperci portalu Autobaza.pl podsumowali sytuację na rynku motoryzacyjnym po czterech miesiącach od inwazji Rosji na Ukrainę.

 

ZF Friedrichshafen AG ma nowego prezesa i dyrektora generalnego.

 

Isuzu, Denso, Toyota, Hino i CJPT ogłosiły rozpoczęcie prac nad silnikami wodorowymi do ciężkich pojazdów użytkowych.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).