To był tydzień! (28) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (28)

person Adrian Januszkiewicz 15/07/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 9-15 lipca 2018 roku.

Kolejny tydzień obfitował w wydarzenia. Moto-Profil znalazł się w czołówce największych polskich przedsiębiorstw, tym razem w zestawieniu “Gazety Finansowej”. Grupa Inter Cars opublikowała raport bieżący za czerwiec jak i za całe pierwsze półrocze 2018 r.

 

Texa zaktualizowała oprogramowanie IDC5 CAR do wersji 67, a Pirelli otrzymało ponad 500 homologacji Run Flat na swoje opony letnie, zimowe i całoroczne. Bosch rozpoczął rozbudowę ośrodka rozwojowego w Budapeszcie. Natomiast Brembo opracowało zaciski hamulcowe do limitowanego Nissana GT-R50 by Italdesign, który pojawił się w trakcie weekendu na Festiwalu Prędkości w Goodwood.

 

Bosch we współpracy z Daimlerem podjął decyzję o przyspieszeniu prac nad rozwojem jazdy autonomicznej bez kierowcy w miastach i w II połowie 2019 r. będzie na wybranych odcinkach w jednej z kalifornijskich metropolii oferować usługę przewozu autonomicznymi pojazdami.

 

Eurostat opublikował raport zmotoryzowania krajów Unii Europejskiej i EFTA za 2016 r., w którym Polska wypadła pozytywnie i negatywnie w zależności od kategorii.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).