To był tydzień! (28)

person Adrian Januszkiewicz 14/07/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 8 - 14 lipca 2019 r.

Choć sezon wakacyjny w pełni, to w branży motoryzacyjnej wciąż dużo się dzieje. Grupa Inter Cars po raz pierwszy od marca 2018 odnotowała spadek sprzedaży. Ukonstytuowała się też nowa Rada Nadzorcza w Firmie Opniarskiej Dębica S.A.

 

Genuine Parts Company dokonała pełnego przejęcia udziałów w Inenco. Ministerstwo Cyfryzacji ogłosiło wejście w życie przepisów dotyczących wprowadzenia zielonych tablic rejestracyjnych i profesjonalnych dowodów rejestracyjnych. Liqui Moly rozpoczęło II etap swojego testu wiedzy dla mechaników, a Tenneco ogłosiło, że w powstającym Polestarze 2 znajdą się regulowane amortyzatory marki Öhlins.

 

Hella otrzymała 2 nagrody: 1. miejsce w plebiscycie organizowanym przez EuroTransportMedia (ETM) w kategorii “Wyposażenie oświetleniowe” oraz nagrodę “Automotive Innovations Awards 2019” w kategorii Powertrtain. Inter Cars wprowadził do obiegu 82. wydanie Wiadomości IC, a Autos 43. wydanie swojego Informatora.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl