To był tydzień! (27) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (27)

person Joanna Piszcz 5/07/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 29 czerwca  - 5 lipca 2020 r.

Początek wakacji nie oznacza braku ważnych wydarzeń. Wraz z końcem czerwca firma Hart przestała być członkiem sieci Nexus Automotive Central Europe i Nexus Automotive International.

 

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. poinformował o rezygnacji Macieja Mataczyńskiego z funkcji członka Rady Nadzorczej spółki.

 

KMPG opublikowało raport, z którego wynika, że kończy się tradycyjny światowy rynek samochodów osobowych, jaki znaliśmy do tej pory, co przyspiesza sytuacja spowodowana pandemią COVID-19.

 

Axalta rozpoczęła budowę nowoczesnego obiektu w Niderlandach, a Diesel Technic uruchomił zautomatyzowany magazyn małych części. Z kolei koncern BWI Group otworzył nowe Centrum Techniczne w pobliżu portu lotniczego Kraków – Balice.

 

1 lipca ruszył ostatni test wiedzy on-line w ramach promocji AP EXPERT 2020. Firma NSK uruchomiła internetowy katalog produktowy prezentujący asortyment zestawów łożysk piast kół dla rynku AAM.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).