To był tydzień! (27)

To był tydzień! (27)

person Joanna Piszcz 9/07/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 3 - 9 lipca 2023 r.

Początek wakacji przyniósł kilka istotnych informacji. Wyniki finansowe za czerwiec 2023 podali dwaj polscy dystrybutorzy części zamiennychAuto Partner SA i Inter Cars.

 

Podczas Global Technology Day firma ZF po raz pierwszy zaprezentował własny system sterowania temperaturą dla pojazdów elektrycznych.

 

Trzy lampy warsztatowe Philips Xperion 6000 Flood zostały uhonorowane prestiżowymi wyróżnieniami Red Dot oraz IF Design Award. Natomiast Continental został wyróżniony European Green Award 2023 w kategorii „Zielony produkt – wnętrze”.

 

TotalEnergies i Politechnika Warszawska zawarły umowę o współpracy, która umożliwi studentom realizację programów edukacyjnych z inżynierami TotalEnergies.

 

Stellantis ogłosił, że zamówienia na oryginalne części zamienne do pojazdów wybranych marek od 1 lipca br. obsługuje sieć dystrybucji Distrigo.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).