To był tydzień! (27) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (27)

person Adrian Januszkiewicz 10/07/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 4 - 10 lipca 2022 r.

Upały na chwilę odpuściły, ale w branży motoryzacyjnej cały czas jest gorąco. Wszystko za sprawą trwającej wojny w Ukrainie, o czym powiedział Waldemar Konietzka, dyrektor finansowy MAN Trucks.

 

Mazda przedstawiła swój nowy silnik Diesla, który pojawi się w modelu CX-60 e-Skyactiv D.

 

Maciej Oleksowicz znalazł się wśród najwyżej ocenionych przez ICAN Management Review menadżerów spółek notowanych na GPW.

 

Meyle AG powołał Marca Siemssena na członka zarządu, a Yokohama Europe GMBH powołała Jarosława Krzempka na stanowisko Dyrektora Generalnego Yokohama CEE Sp. z o.o.

 

Automechanika Frankfurt 2022 coraz bliżej, więc poznaliśmy zaktualizowany opis atrakcji wrześniowej imprezy.

 

Brembo przedstawiło listę laureatów I edycji swojego Hackatonu.

 

Northvolt ogłosił pozyskanie finansowania o wartości 1,1 miliarda USD na sfinansowanie ekspansji produkcji materiału katodowego, ogniw i systemów bateryjnych w Europie.

 

SAF-Holland chce przejąć spółkę Haldex wraz ze spółkami zależnymi i w związku z tym złożył odpowiedni wniosek do UOKiK.

 

Z kolei Auto Partner SA otworzył nową filię w Kutnie.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).