To był tydzień! (26)

To był tydzień! (26)

person Joanna Piszcz 2/07/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 26 czerwca - 2 lipca 2023 r.

Ostatni tydzień czerwca  przyniósł kilka istotnych wydarzeń.  Negocjatorzy z Parlamentu Europejskiego i Rady UE osiągnęli porozumienie w sprawie aktu o danych (Data Act) – teraz czas na przepisy sektorowe dla motoryzacji.

 

Natomiast dzięki rozporządzeniu przyjętemu przez PE i Radę UE, baterie wysokiego napięcia do pojazdów mają być trwalsze, wydajniejsze i prostsze w recyklingu.

 

Australijski Multispares dołączył do TEMOT International.

 

A w Polsce – najnowszy raport AutomotiveSuppliers.pl wskazuje na rekordową produkcję sprzedaną i eksport przemysłu motoryzacyjnego w I kwartale 2023 roku.

 

Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA, został wyróżniony w zestawieniu „Menedżer Roku 2023”.

 

Na ostatnim Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu spółki FO Dębica został wybrany skład jej Rady Nadzorczej na nową kadencję.

 

Dystrybutor części do pojazdów ciężarowych – EUROPART  – otworzył oddział w Śremie.

 

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów podsumowała strajk SKP, w którym uczestniczyło ponad 10% przedsiębiorców.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).