To był tydzień! (25) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (25)

person Adrian Januszkiewicz 26/06/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 20 - 26 czerwca 2022 r.

Czerwiec zbliża się do końca, a wakacje za pasem, co nie oznacza, że w motoryzacji nic się nie dzieje. SDCM przestrzegło, że radykalna polityka klimatyczna UE może oznaczać zapaść dla branży motoryzacyjnej w Polsce, jeśli nie otrzyma wsparcia.

 

Specjaliści autobaza.pl przeanalizowali, z czego wynikają wysokie ceny paliw w Polsce i jak wyglądają one na tle zagranicy.

 

Exact Systems ogłosił uruchomienie programu stypendialnego „Exact Future” na wsparcie edukacji uzdolnionych pracowników GK Exact Systems oraz ich dzieci.

 

Castrol zwiększy dostawy swoich produktów do warsztatów i kierowców w krajach bałtyckich poprzez rozszerzenie strategicznego partnerstwa z Inter Cars.

 

LKQ Europe przekazało, że inwestuje w nowy magazyn centralny, który będzie zlokalizowany w Modlniczce, na terenie kompleksu Kraków Airport Logistics Centre, dużego parku logistycznego łączącego rynki Europy Zachodniej i Wschodniej.

 

Bosch ogłosił, że planuje przejąć Grupę MoTeC z siedzibą w Melbourne w Australii, która oferuje szeroką gamę technologii sportów motorowych dla rynku customer racing.

 

Hengst Filter zmienił się w Hengst Filtration.

 

TOMEX Hamulce wspólnie z działającym w NCBJ Centrum Doskonałości NOMATEN potwierdził prowadzenie badań materiałowych projektowanych przez siebie okładzin ceramicznych.

 

Z kolei PZPO otworzył swoją Akademię Oponiarską w Piechaninie obok Poznania.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).