To był tydzień! (25) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (25)

person Joanna Piszcz 23/06/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 17 - 23 czerwca 2019 r.

Za nami przedostatni, nieco krótszy niż zwykle tydzień czerwca z długim weekendem. Mimo to nie brakowało ważnych wydarzeń. Spółka Inter Cars wybrała nową Radę Nadzorczą. Z kolei z danych KPMG i PZPM wynika, że wskaźnik nastrojów menedżerów oceniających bieżącą sytuację branży motoryzacyjnej spadł o 13 punktów w porównaniu z poprzednią edycją badania.

 

Firma Foosung Poland, należąca do południowokoreańskiej grupy Foosung, uruchomi w Kędzierzynie-Koźlu zakład produkcyjno-usługowy nieorganicznych związków fluorowych wykorzystywanych jako komponent do produkcji baterii akumulatorowych.

 

Delphi Technologies rozszerza swoją ofertę serwisowania silników wysokoprężnych o nowy program regeneracji fabrycznej pomp Common Rail. Lumag podsumował konferencję EuroBrake, podczas której odbyło się ponad 100 prezentacji najważniejszych producentów z branży hamulcowej. Natomiast firma MEYLE wprowadziła nowy wahacz poprzeczny MEYLE-HD, który zastępuje wszystkie trzy wersje wahacza OE do modeli Range Rover IV i Range Rover Sport marki Land Rover.

 

17 czerwca ruszyła promocja WANTED 42/50, polegająca na wymianie niewspieranych przez Hella Gutmann Solutions urządzeń mega macs 42 i 50. Z kolei Auto Partner SA uruchomił dla klientów promocję “Obudź emocje”.

 

W ramach Pilot Maker Elektro ScaleUp ruszyła internetowa sieć ekspertów elektromobilności.

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).