To był tydzień! (24) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (24)

person Adrian Januszkiewicz 19/06/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 13 - 19 czerwca 2022 r.

Za nami półmetek czerwca i długi weekend, co nie oznacza, że w branży aftermarketowej działo się niewiele. Stellantis pochwalił się wynikami testów dynamicznego ładowania indukcyjnego dla EV (DWPT) na torze „Arena del Futuro”.

 

SDCM odniosło się do zapisów zawartych w KPO, których wprowadzenie, w jego ocenie, może wywołać na polskim rynku motoryzacyjnym prawdziwe trzęsienie ziemi.

 

Był to też tydzień nagród i wyróżnień, które otrzymali: Martex; Bridgestone Poznań; Gaël Escribe, CEO Nexus Automotive International oraz Inter Cars.

 

ProfiAuto rozpoczęło II edycję kampanii „Łowcy usterek”.

 

Constantin Batsch tymczasowo objął obowiązki dyrektora generalnego Continental Opony Polska po odejściu Dariusza Wójcika.

 

Z kolei Bosch wraz z Inter Cars ogłosił nabór na darmowe kursy z naprawy i obsługi aut dla Ukraińców.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).