To był tydzień! (23) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (23)

person Joanna Piszcz 11/06/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 5-11 czerwca 2023 r.

Za nami tydzień mniej obfity w wydarzenia z powodu długiego weekendu, ale na kilka warto zwrócić uwagę.

 

Ruszyła pierwsza w Europie gigafabryka akumulatorów Stellantis, który poinformował także, że wspólnie z firmą Galloo zamierza utworzyć spółkę joint venture zajmującą się recyklingiem pojazdów wycofanych z eksploatacji.

 

Ciągnik siodłowy DAF XF 450 nowej generacji został nagrodzony tytułem „Green Truck 2023” przez czasopisma branżowe „VerkehrsRundschau” i „Trucker”.

 

Sieć Q Service Castrol zyskała nowego partnera – firmę NRF, producenta i dostawcę produktów z zakresu zarządzania temperaturą silnika oraz kabiny.

 

Finaliści XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników szkolili się w fabryce marki Filtron w Gostyniu, a blisko 100 mechaników z niezależnych warsztatów motoryzacyjnych wzięło udział w pierwszym szkoleniu Akademia Quartz Professional.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).