To był tydzień! (23) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (23)

person Joanna Piszcz 12/06/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 6 - 12 czerwca 2022 r.

Drugi tydzień czerwca mija pod znakiem wyników finansowych i informacji o planowanych inwestycjach. Wyniki finansowe za maj opublikowali dwaj polscy dystrybutorzy samochodowych części zamiennych – Inter Cars i Auto Partner SA.

 

International Automotive Group (IAG) – nowy dystrybutor części zamiennych w Europie – planuje utworzenie kilku filii w Polsce i szuka partnerów franczyzowych.

 

Bank BNP Paribas i KUKE wspierają ekspansję Boryszewa w segmencie automotive, a przedstawiciele KSSE wręczyli pozytywną decyzję o wsparciu dla firmy Polmotors dotyczącą rozbudowy zakładu produkcyjnego w Bielsku-Białej.

 

W Parlamencie Europejskim zapadła kluczowa decyzja dla całej branży – od 2035 r. wszystkie nowo produkowane samochody w UE będą elektryczne.

 

Analitycy Santander Bank Polska i SpotData przygotowali raport, w którym analizują jak sektor produkcji części i komponentów motoryzacyjnych radzi sobie z utrzymaniem marż.

 

Przedstawiciele stacji kontroli pojazdów (SKP) spotkali się, by omówić trudną sytuację branży spowodowaną brakiem podwyżek opłat za badania techniczne pojazdów – nie wykluczają ogólnopolskiego protestu.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).