To był tydzień! (23) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (23)

person Joanna Piszcz 9/06/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 3 - 9 czerwca 2019 r.

Za nami pierwszy tydzień czerwca. Wynikami finansowymi pochwalili się dystrybutorzy części zamiennych – zarząd spółki Inter Cars podsumował pierwszy kwartał 2019 r., a Auto Partner S.A. podał wyniki za maj tego roku. Dodatkowo, Inter Cars został nagrodzony “Orłem Polskiej Gospodarki“, natomiast Moto-Profil awansował w rankingu 500 największych polskich firm dziennika “Rzeczpospolita”.

 

Firmy Belron i AGC (NordGlass) podpisały umowę franczyzową i tworzą sieć napraw i wymiany szyb samochodowych (NWSS) w Polsce i w Czechach.

 

ZF zaprezentował na żywo prototyp pierwszego na świecie systemu ochrony pasażerów PreCrash z zewnętrzną boczną poduszką powietrzną.

 

Grupa zakupowa TEMOT International nagrodziła Valeo Service dwiema prestiżowymi nagrodami podczas tegorocznego spotkania dostawców.

 

Firma Johnson Matthey zamierza zbudować w Koninie fabrykę nowoczesnego materiału katodowego do ogniw akumulatorowych.

 

Delphi Technologies uruchomił nową kampanię reklamową w kanałach cyfrowych w Polsce i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej – główną rolę gra w niej trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy, Kajetan Kajetanowicz.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).