To był tydzień! (22) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (22)

person Adrian Januszkiewicz 4/06/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 22-28 maja 2023 r.

 

W minionym tygodniu Scania ogłosiła, że zamknie fabrykę nadwozi autobusów w Słupsku.

 

Odbyła się kolejna edycja EV Experience na Torze Modlin, której Motofaktor.pl był patronem medialnym.

 

Sejm przegłosował projekty ustaw Ministerstwa Infrastruktury znoszące opłaty za autostrady i zakazujące wyprzedzania przez ciężarówki.

 

Poznaliśmy zwycięzców 7. edycji krajowego finału Young Car Mechanic 2023.

 

Przy olsztyńskiej fabryce opon Michelin ruszył zaawansowany technologicznie zakład Lehigh Technologies do produkcji pyłów gumowych wytwarzanych z opon poddanych recyklingowi.

 

Inter Cars po raz kolejny zajął wysokie miejsce w rankingu „200 największych polskich firm” przygotowanym przez tygodnik „Wprost”.

 

Dunlop ogłosił, że pojawi się na obchodach jubileuszu 120-lecia marki Harley-Davidson w dniach 22-25 czerwca br. w Budapeszcie.

 

BorgWarner z kolei podjął decyzję o przeniesieniu swoich dotychczasowych działań prowadzonych w Krakowie do nowej siedziby w kompleksie Ocean Office Park.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).