To był tydzień! (22) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (22)

person Joanna Piszcz 6/06/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 31 maja - 6 czerwca 2021 r.

Jedna z ważniejszych informacji ostatniego tygodnia to ogłoszenie przez ministra zdrowia powrotu targów, wystaw i konferencji, ograniczonych do tej pory ze względu na pandemię COVID-19. Zaraz po informacji ministra Grupa MTP ogłosiła, że czerwcowy termin Poznań Moto Fest jest niezagrożony.

 

Z kolei firma Total poinformowała, że zmienia się w TotalEnergies, a wraz ze zmianą nazwy przyjmuje także nową identyfikację wizualną.

 

UOKiK wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie możliwej zmowy cenowej kilku dealerów samochodów marki Kia.

 

Rząd opublikował projekt rozporządzenie w sprawie znaków drogowych wskazujących stację paliw z punktem ładowania pojazdów elektrycznych lub punkt ładowania pojazdów elektrycznych, które wkrótce pojawią się na polskich drogach.

 

W dniu 1 czerwca uruchomiono czwarty z siedmiu zaplanowanych testów wiedzy on-line w ramach promocji AP EXPERT 2021.

 

Sterowiec Goodyear Blimp ponownie pojawi się na europejskim niebie po zeszłorocznym powrocie na Stary Kontynent.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).