To był tydzień! (21)

To był tydzień! (21)

person Joanna Piszcz 28/05/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 22-28 maja 2023 r.

Najważniejszą informacją mijającego tygodnia jest zawarcie strategicznego partnerstwa między BYD Truck i Inter Cars, który od 26 maja jest dystrybutorem pojazdów ciężarowych i dostawczych BYD Truck w naszym kraju.

 

Z kolei UFI Filters rozpoczyna współpracę z chińską marką samochodową NIO, dla której ma wyprodukować chłodnicę e-osi do jej nowego modelu auta elektrycznego.

 

Natomiast firma Tenneco świętowała wielkie otwarcie najnowocześniejszego centrum inżynieryjnego w Gliwicach, a MAN zakończył rozbudowę fabryki pojazdów ciężarowych w Niepołomicach.

 

Brembo uruchomiło jednostkę Brembo Solutions, która ma dostarczać klientom rozwiązania cyfrowe wykorzystujące sztuczną inteligencję w przemyśle.

 

Grupa Oponeo opublikowała wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2023 r. Inter-Team otworzył piąty oddział w Wielkopolsce i 83 w Polsce.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).