To był tydzień! (21)

person Joanna Piszcz 26/05/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 20 - 26 maja 2019 r.

Miniony tydzień to m.in. podsumowania wyników finansowych – Bosch pochwalił się wynikami za 2018 r., a polscy dystrybutorzy, Inter Cars i Auto Partner S.A., opublikowali wyniki za pierwszy kwartał 2019 r., podobnie Firma Oponiarska Dębica S.A. Dodatkowo, Inter Cars, zajął wysoką pozycję w rankingu “Transparentne Spółki Roku“, przygotowanym przez “Parkiet”.

 

25 maja 2019 r. weszły w życie zmiany w Kodeksie karnym, które mają ukrócić proceder cofania liczników w używanych autach.

 

Firma CK Holdings, spółka holdingowa korporacji Calsonic Kansei Corporation, zakończyła przejęcie spółki Magneti Marelli od korporacji Fiat Chrysler Automobiles.

 

Exide Technologies wprowadza na rynek autorskie modele akumulatorów EFB i Premium, wyposażone w najnowszej generacji technologię Carbon Boost 2.0, a Gates nową markę części zamiennych FleetRunner, dedykowanych do pojazdów ciężarowych i autobusów. Z kolei UFI Filters zaprezentowało na targach Autopromotec przełomową technologię nowej generacji filtrów kabinowych.

 

Auto Land otworzył swój kolejny oddział, a Polcar opublikował katalog “Progi i reperatury do aut dostawczych”.

 

Ubiegły tydzień to także VI Kongres Ekspertów Samochodowych, podczas którego Motofaktor.pl został nagrodzony “Platynowym Piórem”.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).