To był tydzień! (20)

person Adrian Januszkiewicz 19/05/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 13 - 19 maja 2019 r.

W minionym tygodniu Moto-Profil otrzymał nagrodę Digital Financial Award, jako jedna z dwóch polskich firm. Minister Energii skierował do konsultacji publicznych projekt rozporządzenia dotyczącego mocy przyłączeniowej w budynkach użyteczności publicznej i wielorodzinnych. Exact Systems opublikowało raport, który wykazał wzrost sprzedaży samochodów elektrycznych w Polsce.

 

Spółka Auto Partner S.A. znalazła się na 18. miejscu w rankingu Polskich Gepardów magazynu “Wprost” i dołączyła do SDCM. Z kolei Texa ogłosiła kolejny rok współpracy z Ducati i wejście do programu FUD.

 

Oddział Autos w Jarosławiu został przeniesiony pod nowy adres. Organizatorzy Automechaniki ogłosili rozpoczęcie zapisów do Mistrzostw Świata Lakierników, których etapy będą się odbywać na najbliższych edycjach targów na całym świecie, a NGK Ceramics otworzyło nową fabrykę czujników NOx na terenie KSSE.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl