To był tydzień! (20) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (20)

person Redakcja 17/05/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 11 - 17 maja 2020 r.

Tydzień kończący pierwszą połowę maja obfitował w kolejne wydarzenia z branży motoryzacyjnej, w tym aftermarketowej. Aftermarket Forum organizowane przez Wolk After Sales Experts po raz pierwszy odbyło się w formie online. Toyota rozpoczęła wznawianie produkcji w kolejnych europejskich fabrykach.

 

Miniony tydzień był też poświęcony podsumowaniom I kwartału br. Swoje wyniki finansowe za ten okres zaprezentowały m.in. LKQ Corporation, Hankook, Brembo i Grupa Oponeo.

 

Firmy ELIT Polska i Q Service Castrol podsumowały swoje dotychczasowe działania na rzecz walki z pandemią COVID-19. Przedstawiciele grupy wyszehradzkiej zaapelowali do swoich rządów i Unii Europejskiej o konstruktywne działania na rzecz branży po kryzysie związanym z pandemią.

 

Polski rząd ogłosił kolejne znoszenie obostrzeń związanych z pandemią, a Ministerstwo Klimatu spotkało się z krytyką ze strony ZPP odnośnie Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta (ROP).

 

Sieć Badawcza Łukasiewicz podpisała list intencyjny ze stowarzyszeniem Polska Grupa Motoryzacyjna, a Jarosław Malec, mechanik z firmy Satall, zdobył 2. miejsce w europejskiej edycji Olimpiady dla Mechaników Mitsubishi Motors.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).