To był tydzień! (20) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (20)

person Adrian Januszkiewicz 21/05/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 15-21 maja 2023 r.

 

Miniony tydzień, tak jak poprzedni, obfitował w raporty finansowe. I kwartał 2023 podsumowali PZPOAuto Partner SA, Firma Oponiarska Dębica SA oraz Hankook.

 

Inter Cars uruchomił swój „Informator Oponiarski” i po raz kolejny znalazł się na liście 500 „Rzeczpospolitej”.

 

Portal DobryMechanik.pl przedstawił najnowsze dane związane z serwisowaniem klimatyzacji w Polsce.

 

Marka NTK Vehicle Electronics została wydzielona w katalogu TecDoc jako odrębna względem Niterry.

 

Firma Brembo ogłosiła rozbudowę swojej fabryki w Dąbrowie Górniczej.

 

Rozpoczęła się II edycja programu „Akcelerator” Fundacji Inter Cars.

 

Rząd przyjął projekt ustawy, który ma zapewnić darmowe przejazdy przez autostrady w Polsce oraz zakazujący wyprzedzania przez ciężarówki na autostradach i drogach ekspresowych.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).