To był tydzień! (2)

person Joanna Piszcz 13/01/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 7 - 13 stycznia 2019 r.

Ostatni tydzień to m.in. podsumowania ubiegłego roku. Największy polski dystrybutor, Inter Cars, opublikował wyniki finansowe za grudzień i rok 2018. Ubiegły rok podsumowały także firmy Bilstein i TomexPrzedstawiciele amerykańskiej Tesli poinformowali, że otwierają w Polsce salon samochodowy i serwis pojazdów elektrycznych.

 

Hella rozszerza współpracę z firmą AEye obejmującą rozwój czujników LiDAR i systemu iDAR, natomiast ZF wspólnie z Transdev i e.GO także opracowują rozwiązanie dedykowane pojazdom autonomicznym. Innowacje w tej dziedzinie prezentowały na targach CES w Las Vegas firmy Bosch, ZF i Valeo.

 

A w Polsce – Auto Land otworzył swój kolejny oddział, ProfiAuto rozwija program ekoPROFIT, a Auto Partner S.A. umożliwia swoim klientom dokonywanie płatności przez usługę Przelewy24. Firma Schaeffler udostępniła katalog łożysk kół dla pojazdów ciężarowych oraz poszerzyła swoje portfolio o nowe zestawy sprzęgieł m.in. dla samochodów marek FIAT, Renault i Smart.

 

Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar opublikował raport dotyczący importu pojazdów osobowych i dostawczych do Polski w 2018 roku.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl