To był tydzień! (2) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (2)

person Joanna Piszcz 17/01/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 11 - 17 stycznia 2021 r.

Za nami tydzień pod znakiem informacji o wynikach finansowych firm. Auto Partner S.A. odnotował znaczący wzrost sprzedaży w grudniu 2020, podobnie Inter Cars, który w ostatnim miesiącu ubiegłego roku odnotował dwucyfrowy wzrost przychodów. Z kolei Hella podsumowała pierwsze półrocze roku podatkowego 2020/2021.

 

Krajowa Administracja Skarbowa rozpoczęła na terenie całego kraju kontrole warsztatów samochodowych, wulkanizacji i wymiany opon.

 

Bosch pochwalił się miliardowym zamówieniem na komputery samochodowe.

 

PZL Sędziszów podpisał list intencyjny z AGH w Krakowie dotyczący współpracy nad rozwojem technologii fotowoltaicznej.

 

Od 1 stycznia 2021 roku zmieniła się struktura organizacyjna w Continental Opony Polska.

 

Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport, który pokazuje, że obecne kroki mające przeciwdziałać przejazdom przeładowanych ciężarówek przez miasta są wadliwe i wymagają zmian.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).