To był tydzień! (19) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (19)

person Joanna Piszcz 10/05/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 4 - 10 maja 2020 r.

Początek maja przyniósł kilka ważnych wydarzeń. Już wiadomo, że z powodu pandemii koronawirusa w tym roku branża aftermarketowa musi zrezygnować ze swojego święta – targi Automechanika Frankfurt zostały przeniesione na przyszły rok.

 

Dwaj polscy dystrybutorzy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – Inter Cars i Auto Partner – podali wyniki finansowe za kwiecień 2020.

 

Od 11 maja Auto Partner SA wprowadza ważne zmiany w funkcjonowaniu filli oraz działu sprzedaży w Bieruniu.

 

Swiss Automotive Group podpisała umowę dotyczącą przejęcia Grupy ATP – Autoteile Pöllath – jednego z wiodących internetowych dystrybutorów części samochodowych w Niemczech.

 

Firmy Delphi Technologies i BorgWarner ogłosiły zmiany niektórych warunków umowy, na mocy której BorgWarner ma przejąć Delphi Technologies.  Z kolei Haldex i Grupa Wielton nawiązały 3-letnią współpracę.

 

Portal DobryMechanik.pl przygotował raport, z którego wynika, że w pierwszym tygodniu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa liczba klientów w warsztatach spadła o ponad 20%

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).