To był tydzień! (19)

person Joanna Piszcz 12/05/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 6 - 12 maja 2019 r.

W minionym tygodniu nie brakowało ważnych wydarzeń. Wyniki finansowe za kwiecień 2019 podali dystrybutorzy – Inter Cars i Auto Partner S.A. Z kolei Brembo pochwaliło się wynikami za pierwszy kwartał 2019.

 

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących atrakcji targów ProfiAuto Show, które już za miesiąc odbędą się w Katowicach.

 

Firmy zostały docenione za swoją działalność. Johnson Controls po raz kolejny została nagrodzony Diamentem Forbesa, a dodatkowo firma podała informację, że Johnson Controls Power Solutions rozpoczyna działalność jako Clarios. Z kolei Moto-Profil i Auto Partner S.A. znalazły się w rankingu największych polskich firm tygodnika “Wprost”.

 

Fiat Chrysler Automobiles ogłosił zakończenie sprzedaży Magneti Marelli, na rzecz holdingu Calsonic Kansei Corporation, wiodącego japońskiego dostawcy części samochodowych. Mołdawska firma Politrans, zajmująca się konserwacją wszystkich marek europejskich ciężarówek i przyczep, dołączyła do Nexus Automotive International.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl