To był tydzień! (19) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (19)

person Redakcja 16/05/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 10-16 maja 2021 r.

Za nami półmetek maja. Miniony tydzień obfitował w podsumowania. Firma ZF Aftermarket została podwójnie wyróżniona za miniony rok przez Inter Cars S.A. Z kolei Bosch przedstawił wyniki finansowe za rok 2020.

 

I kwartał br. pod kątem finansowym podsumowały Brembo, Hankook, Dębica; pod kątem sprzedaży opon na rynku polskim i europejskim podsumował PZPO, a pod kątem liczby rejestracji pojazdów zelektryfikowanych na polskich drogach podsumował Licznik elektromobilności PSPA i PZPM.

 

Za to kwiecień pod kątem finansowym podsumowały Inter Cars SA, Auto Partner SA, a także Wielton.

 

Na samych podsumowaniach się nie skończyło. W KYB Europe zmienił się wiceprezes, Nokian Tyres uruchomił nowy ośrodek testowy w Hiszpanii, a Yokohama przejęła spółkę ITR CEE i utworzyła swoją polską filię – Yokohama CEE.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).