To był tydzień! (18) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (18)

person Adrian Januszkiewicz 7/05/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 1-7 maja 2023 r.

 

Za nami długi majówkowy tydzień. Mimo okresu grillowego nie zabrakło wydarzeń motoryzacyjnych.

 

Były szef Audi Rupert Stadler ogłosił, że jest gotów na współpracę z organami ścigania ws. afery Dieselgate w zamian za wyrok w zawieszeniu.

 

Grupa Bosch ogłosiła pełne skonsolidowane wyniki finansowe za rok 2022 oraz wyznaczyła cele na rok bieżący i kolejne.

 

Spółka PowerCo, należąca do Grupy Volkswagen, ogłosiła budowę swojej największej jak dotąd gigafabryki ogniw w St. Thomas w Kanadzie.

 

Martex otworzył swoją nową filię w Krakowie-Zabierzowie.

 

TecAlliance ponownie zdobył srebrny medal w rankingu zrównoważonego rozwoju EcoVadis.

 

Philipp Grosse Kleimann został ogłoszony nowym szefem jednostki biznesowej Aftermarket i członkiem komitetu zarządzającego MAHLE od 1 sierpnia 2023 r.

 

Z kolei firma BorgWarner została wybrana przez światowego lidera technologii energetycznych na dostawcę akumulatorów do serii autobusów elektrycznych.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).