To był tydzień! (18) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (18)

person Joanna Piszcz 8/05/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 2 - 8 maja 2022 r.

Nieco krótszy majówkowy tydzień przyniósł kilka wydarzeń, na które warto zwrócić uwagę. Grupa LKQ Corporation ogłosiła wyniki za pierwszy kwartał 2022 r. Z kolei Firma Oponiarska Dębica poinformowała o zmianach w zarządzie spółki, a Auto Partner SA otworzył nową filię w Jarosławiu.

 

UOKiK sprawdził czy polscy importerzy samochodów stosują nieuczciwe praktyki dotyczące napraw gwarancyjnych. Z kolei Konfederacja Lewiatan i Związek Pracodawców SKP ponownie apelują o pilną waloryzację opłat za badania techniczne pojazdów.

 

Eksperci KPMG ocenili jaka przyszłość może czekać elektromobilność w Polsce.

 

Firma AS-PL podsumowała targi Motortec Madrid.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).