To był tydzień! (17)

To był tydzień! (17)

person Joanna Piszcz 30/04/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 24-30 kwietnia 2023 r.

Tydzień przed majówką przyniósł kilka wydarzeń, na które warto zwrócić uwagę. GUS podał dane, z których wynika, że w marcu 2023 r. wzrosła produkcja pojazdów samochodowych i silników.

 

Spółka LG Energy Solution ogłosiła wyniki finansowe za pierwszy kwartał tego roku, a Firma Oponiarska Dębica podała wyniki za 2022 r.

 

Bosch pochwalił się inwestycją w zakład recyklingu akumulatorów. Z kolei DRiV zautomatyzował swoje centrum dystrybucji części zamiennych w Belgii.

 

Denso ogłosiło wyniki ostatniej edycji „Ligi Prawdziwych Mechaników„.

 

Dystrybutor części zamiennych do pojazdów ciężarowych Martex znalazł się wśród laureatów „Diamentów Forbesa„.

 

W ostatnią środę w Warszawie odbyła się akcja protestacyjna diagnostów z SKP, którzy nie wykluczają kolejnych protestów.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).