To był tydzień! (17) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (17)

person Adrian Januszkiewicz 1/05/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 25 kwietnia - 1 maja 2022 r.

Majówka w pełni, ale nie oznacza to, że w branży aftermarketowej nic się nie dzieje. Pełne raporty za rok 2021 opublikowały Inter Cars i FO Dębica SA.

 

Sytuację na rynku oponiarskim w Polsce i Europie w I kwartale podsumowało PZPO.

 

Wyzwania, przed którymi będzie w najbliższym czasie stać branża motoryzacyjna opisał Santander Bank w swoim najnowszym raporcie.

 

BILSTEIN podsumował swoje specjalne szkolenia techniczne, które zorganizował dla mechaników na Torze Modlin.

 

Firma Brembo otrzymała nagrodę za zestaw Beyond EV Kit. Z kolei Goodyear otrzymał tytuł producenta opon letnich 2022 roku od magazynu „Auto Bild”.

 

Inter Cars w minionym tygodniu ogłosił również, że nowym ciągnikiem siodłowym Show Caru został Ford F-Max.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).