To był tydzień! (17) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (17)

person Adrian Januszkiewicz 28/04/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 22 - 28 kwietnia 2019 r.

Tydzień po Wielkanocy przyniósł kolejne wydarzenia w branży moto. W Grupie Saitow nowym dyrektorem operacyjnym został Christian Koeper. Z kolei w Firmie Oponiarskiej Dębica S.A. Lourens Roets został mianowany członkiem Rady Nadzorczej spółki i jej Komitetu Audytu.

 

Auto Partner S.A. otworzył nową filię w Swarzędzu oraz odebrał przyznaną mu nagrodę Diamentu Forbesa. Firma Korea Eletric Terminal rozpoczęła w Zabrzu budowę fabryki elektronicznych komponentów do samochodów elektrycznych. Za to Daimler wraz z Sila Nanotechnologies Inc. rozwijać technologię akumulatorów litowo-jonowych będą wspólnie do samochodów elektrycznych.

 

Parlament Europejski zatwierdził normy emisji CO2 dla pojazdów ciężarowych, które ograniczą pułapy emisji CO2 pochodzących z pojazdów ciężarowych o dużej ładowności o 15% do 2025 i o 30% do 2030 roku. Marka Siegel Automotive uzyskała certyfikat “TecAlliance Certified Data Supplier”.

 

Texa podała terminarz majowych szkoleń TEXAEDU, a Breck nagrodził zwycięzcę konkursu “Zmontuj wygraną”.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).