To był tydzień! (17) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (17)

person Joanna Piszcz 29/04/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 23 - 29 kwietnia 2018 roku.

Niewątpliwie wydarzeniem ostatniego tygodnia była informacja spółki Inter Cars S.A., że wiceprezes zarządu Robert Kierzek złożył oświadczenie o rezygnacji z ubiegania się o powołanie do pełnienia funkcji członka zarządu spółki na kolejną kadencję.

 

Z kolei Bosch zaprezentował rewolucyjną technologię zmniejszającą emisję tlenków azotu, która może być ratunkiem dla pojazdów z silnikami Diesla, a KYB został dostawcą innowacyjnego systemu zawieszenia na oryginalne wyposażenie fabryczne do nowego Citroëna C5 Aircross.

 

Grupa Hengst uruchomiła 16. fabrykę na świecie, którą zlokalizowano w Polsce. Natomiast firma UFI Filters dołączyła do Temot International. Z kolei ElringKlinger utworzył odrębny dział dedykowany elektromobilności.

 

Spółka AS-PL została nagrodzona “Orłem” tygodnika “Wprost”, a firma Denckermann otrzymała certyfikat Solidnego Pracodawcy roku 2017 w kategorii ogólnopolskiej. Produkty motoryzacyjne Osram otrzymały certyfikat w kategorii “opakowania wyrobów konsumenckich” w konkursie iF Design Award 2018.

 

Instytut KOMEL zaprezentował silnik elektryczny montowany w piaście koła samochodu, który ma przyspieszyć rozwój pojazdów EV.

 

Jest już dostępna najnowsza edycja corocznego Katalogu Przemysłu Motoryzacyjnego wydawanego przez Polską Izbę Motoryzacji.

 

Straż Miejska wykryła poważne zaniedbania w jednym z warsztatów samochodowych w Warszawie.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).