To był tydzień! (17) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (17)

person Redakcja 2/05/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 26 kwietnia - 2 maja  2021 r.

Za nami ostatni tydzień kwietnia i początek maja. Nie zabrakło nim ważnych wydarzeń w branży aftermarketowej. Inter Cars i Grupa Wielton podsumowały ostatecznie rok 2020 i wyznaczyły cele na rok bieżący.

 

Chińska firma Tuopu otworzyła w Poznaniu fabrykę podzespołów do aut elektrycznych. Rząd ogłosił stopniowe łagodzenie obostrzeń pandemicznych w maju.

 

Autobaza.pl wykazała w swoim najnowszym raporcie wyraźny spadek sprzedaży diesli w ostatnich latach. Z kolei Bergman Engineering wykazał, że rośnie zapotrzebowanie na rynku pracy na specjalistów w sektorze elektromobilności, wskazując przy tym szacunkowe zarobki dla kilku zawodów.

 

Był to też tydzień zmian. Spółka Groclin SA przyjęła założenia do nowej strategii swojej działalności obejmującej zaangażowanie w e-mobilność i OZE. Za to Valeo wprowadziło nową szatę graficzną opakowań swoich produktów w sektorze B2B. Dodatkowo działu Transportation Coatings firmy Axalta przeszedł rebranding na Axalta Mobility Coatings.

 

Retrofity Philips Pro9000 LED otrzymały nagrodę Red Dot za zastosowane w nich rozwiązania, a w ramach akcji AP EXPERT 2021 ruszył trzeci już test wiedzy.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).