To był tydzień! (16)

person Joanna Piszcz 22/04/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 16 - 22 kwietnia 2018 roku.

Miniony tydzień obfitował w ważne wydarzenia. Parlament Europejski podjął kluczową decyzję dla rynku niezależnych warsztatów samochodowych o zachowaniu złącza OBD w nowo produkowanych pojazdach. Z kolei Inter Cars opublikował raport finansowy za 2017 rok i zdradził plany rozwoju spółki.

 

Najwyższa Izba Kontroli zbadała działanie Systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK) 2.0 – wnioski nie napawają optymizmem.

 

Znamy coraz więcej szczegółów jubileuszowej edycji targów ProfiAuto Show 2018. Po rocznej przerwie wraca cykl szkoleń SACHS Roadshow – tym razem jako ZF Aftermarket Tech Adventure.

 

Firma Lumag inwestuje w rozbudowę fabryki w Budzyniu o nowoczesną linię produkcyjną klocków hamulcowych.

 

Pojawiły się nowe katalogi – katalog wyposażenia warsztatowego 2018 Magneti Marelli oraz katalog “Klimatyzacja 2018” wydany przez Inter Cars.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl