To był tydzień! (16) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (16)

person Joanna Piszcz 21/04/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 15 - 21 kwietnia 2019 r.

W mijającym tygodniu Inter Cars opublikował raport finansowy za 2018 r., ubiegłorocznymi wynikami pochwaliła się także firma Brembo.

 

Parlament Europejski zagłosował nad nowymi przepisami mającymi na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego i zmniejszenie liczby wypadków poprzez wprowadzenie szeregu zabezpieczeń. Bosch Engineering uruchomił nowe centrum badań akustycznych.

 

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. poinformował o rezygnacji Leszka Cichockiego z funkcji członka Rady Nadzorczej spółki ze skutkiem natychmiastowym.

 

Auto Partner S.A. otworzył kolejną filię – tym razem w Ostrowcu Świętokrzyskim. Natomiast drugi warszawski oddział sieci Hart zmienił lokalizację.

 

Denckermann już po raz piąty został nagrodzony Gazelą Biznesu, a Martex, jako jedna z nielicznych firm z województwa śląskiego, otrzymał prestiżowe wyróżnienie w rankingu miesięcznika “Forbes”. Z kolei firma Frost & Sullivan uhonorowała Valeo tytułem “European CV Aftermarket Supplier Company of the Year 2018“.

 

 

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).