To był tydzień! (15)

person Joanna Piszcz 14/04/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 8 - 14 kwietnia 2019 r.

W ostatnim tygodniu nie brakowało ważnych wydarzeń. Największy polski dystrybutor – Inter Cars – podał wyniki finansowe za marzec i pierwsze trzy miesiące 2019 roku. Natomiast wynikami finansowymi za 2018 rok pochwalił się koncern ZF Friedrichshafen AG, który ponownie zwiększył swój obrót.

 

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach, zgodnie z którą kasy fiskalne online będą od 2020 roku obowiązkowe w warsztatach samochodowych.  Z kolei Komisja Nadzoru Finansowego złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w związku z obrotem akcjami Ursus S.A.

 

Znamy kolejne atrakcje targów ProfiAuto Show 2019 – na specjalistów czekać będą m.in. DemoVany z najnowszymi narzędziami, prezentacje technicznie oraz “Strefa Mechanika”.

 

Firma Dayco powołała Ruggero Semola na stanowisko Aftermarket Director EMEA. Opony Pirelli Cinturato CA67 znalazły się na wyposażeniu legendarnego modelu Mercedesa 300 SL “Gullwing”, który wystartował w historycznym rajdzie Mediolan-Sanremo.

 

Od­dział Au­tos El­blą­g zo­stał prze­nie­sio­ny na ul. War­szaw­ską w El­blą­gu z pobliskiego Władysławowa.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl