To był tydzień! (15) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (15)

person Joanna Piszcz 12/04/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 6-12 kwietnia 2020 r.

To już kolejny tydzień pod znakiem wydarzeń związanych z koronawirusem, ale nie tylko. Grupa Auto Partner podała wyniki finansowe za 2019 rok. Zarówno Auto Partner, jak i Inter Cars odnotowały spadki przychodów w marcu 2019.

 

Polski rząd rozszerzył Tarczę Antykryzysową, natomiast premier Mateusz Morawiecki dodatkowo ogłosił realizację Tarczy Finansowej dla firm. Rząd przedłuża także ograniczenia związane z koronawirusem.

 

Motoryzacyjni przedsiębiorcy zrzeszeni w Polskiej Grupie Motoryzacyjnej niezwykle aktywnie włączyli się do walki z koronawirusem. Firma Dayco zmieniła element łatwo dostępnej maski ​​do nurkowania w ratujący życie respirator, a MANN+HUMMEL testuje skuteczność swoich produktów w kontekście koronawirusa.

 

Continental zaprojektował Conti C.A.R.E., kompleksowy system technologiczny, zastępujący tradycyjną felgę i oponę.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).