To był tydzień! (15)

To był tydzień! (15)

person Joanna Piszcz 16/04/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 10-16 kwietnia 2023 r.

Za nami nieco krótszy, świąteczny tydzień, ale jest kilka wydarzeń, na które warto zwrócić uwagę. Największy polski dystrybutor samochodowych części zamiennych – Inter Cars – podał wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2023 r. oraz wstępne wyniki za 2022 rok.

 

Spółka AS-PL UK Ltd., który od 2017 roku miał swoją siedzibę w Londynie, przeniosła się do Liverpoolu.

 

ZF zainwestował w CarPay-Diem – platformę, która umożliwia każdej aplikacji mobilnej lub podłączonemu pojazdowi aktywację pompy paliwowej albo słupka do ładowania.

 

Grupa Toyota z koncernem ENEOS i marką Mazda rozpoczynają współpracę na rzecz opracowania bioetanolu do powszechnego użytku.

 

Z kolei Stellantis i Crédit Agricole zaprezentowały nową spółkę Leasys, specjalizującą się w operacyjnym leasingu wielomarkowym.

 

IONIQ 6, czyli elektryczny Streamliner firmy Hyundai Motor Company, zdobył nagrody World Car Awards w trzech kategoriach.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).