To był tydzień! (15) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (15)

person Joanna Piszcz 17/04/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 11-17 kwietnia 2022 r.

Ostatni tydzień minął pod znakiem targów. Po dłuższej przerwie do Poznania wróciły wydarzenia kojarzone z tym miastem od lat – zapraszamy do przeczytania naszych relacji z Targów Techniki Motoryzacyjnej, XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników oraz Poznań Motor Show.

 

To także czas publikacji raportów finansowych za 2021 rok – ubiegłorocznymi wynikami pochwaliły się firmy Wielton i Auto Partner SA, który opublikował  także raport za marzec 2022. Marcowe wyniki sprzedaży podał również Inter Cars.

 

Podczas konferencji z udziałem przedstawicieli warsztatów sieci O.K. Serwis podsumowano rok 2021 i ustalono działania na 2022.

 

W minionym tygodniu opublikowano dwa ciekawe raporty. PAIH, Bergman Engineering oraz PIRE stworzyły wspólnie raport „Elektromobilność w Polsce: Inwestycje, Trendy, Zatrudnienie„. Z kolei firma carVertical zbadała jak często w Europie zdarza się przekręcanie liczników sprzedawanych aut używanych.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).