To był tydzień! (15) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (15)

person Redakcja 18/04/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 12 - 18 kwietnia 2021 r.

Półmetek kwietnia 2021 za nami, a w minionym tygodniu nie zabrakło też ważnych wydarzeń motoryzacyjnych. Grupa MTP ogłosiła przesunięcie tegorocznych targów Poznań Motor Show na późniejszy termin.

 

Nexus podsumował II edycję N! Virtual Days. bilstein group wprowadziła narzędzie FANS w swojej wyszukiwarce Partsfinder, a ELIT Polska uruchomił platformę szkoleniową LKQ ACADEMY.

 

Spółka AS-PL opublikowała materiał wideo, w którym wskazuje elementy, na których w dużej mierze opiera się jej rozwój. Z kolei NRF uruchomiło produkcję w fabryce rdzeni aluminiowych w Polsce.

 

Najnowsze dane Licznika elektromobilności wskazały znaczący wzrost rejestracji pojazdów BEV i PHEV w minionym kwartale. Ruszyła też II edycja kampanii Elektromobilni.pl.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).