To był tydzień! (14) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (14)

person Adrian Januszkiewicz 10/04/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 4-10 kwietnia 2022 r.

Za nami pierwszy pełny tydzień kwietnia, a wraz z nim weekend targów motoryzacyjnych w Poznaniu, z którego niebawem opublikujemy relację, a także Konferencja MaXserwis 2022, której nie było od czasu rozpoczęcia pandemii COVID-19.

 

Wojna w Ukrainie wciąż trwa, czego efektem było w minionym tygodniu m.in. zniszczenie magazynu centralnego spółki Inter Cars Ukraine, a także wstrzymanie handlu z Rosją przez bilstein group.

 

Pojawił się pierwszy w tym roku test wiedzy w ramach promocji AP EXPERT 2022.

 

Grupa Kapitałowa Oponeo.pl opublikowała oficjalne wyniki finansowe za rok 2021.

 

Miniony tydzień obfitował również w przejęcia. BBB Industries przejęło firmę Budweg Caliper od Capidea, koncern Yokohama Rubber przejął Trelleborg Wheel Systems Holding AB, a Goodyear Ventures dołączył do swojego portfela inwestycyjnego firmę Nova Labs.

 

Z kolei firma CEI wprowadziła swoje produkty do TecDoc.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).