To był tydzień! (13) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (13)

person Adrian Januszkiewicz 3/04/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 28 marca - 3 kwietnia 2022 r.

W minionym tygodniu rozpoczął się kwiecień i od targów w Poznaniu dzielą nas już tylko pojedyncze dni. W ich trakcie odbędą się XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, których finalistów poznaliśmy właśnie w ostatnich dniach. Wsparcie dla turnieju potwierdziła również marka Texa.

 

W trakcie minionego tygodnia znów głośny był temat retrofitów, ponieważ te produkowane przez Philipsa zostały dopuszczone do używania na drogach publicznych we Francji, a te od marki OSRAM po wykonaniu określonych procedur na drogach w Polsce.

 

Swoją obecność na targach TTM w Poznaniu i Motortec w Madrycie potwierdziła marka Dr. Motor Automotive.

 

Marka ProfiAuto, firma VRTechnology oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) zakończyły pilotaż pionierskiego projektu, podczas którego wraz z największymi dostawcami części motoryzacyjnych kształcili uczniów szkół mechanicznych z pomocą technologii VR.

 

Firma Valeo Service uruchomiła swoją wyszukiwarkę zestawów sprzęgieł do pojazdów ciężarowych.

 

Marka Delphi Technologies Aftermarket otrzymała od TecDoc status Dostawcy Danych Premium („Premium Data Supplier”), a opony Goodyeara EfficientGrip 2 SUV oraz Eagle F1 Asymmetric 6 zostały wyróżnione przez niemieckie magazyny motoryzacyjne.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).