To był tydzień! (13) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (13)

person Adrian Januszkiewicz 31/03/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 25-31 marca 2019 r.

Ostatni tydzień marca przyniósł kolejne ważne wydarzenia w branży moto. ProfiAuto podsumowało rok 2018 i przedstawiło plany na pozostałe kwartały roku bieżącego. Podobnie serwis Oponeo.pl.  NCBiR przekazało Ursusowi pismo informujące o odstąpieniu od podpisania umowy o dofinansowanie projektu elektrycznego samochodu dostawczego.

 

Wolk After Sales Experts i africon rozpoczęli współpracę, która ma im pomóc zapewnić  kompleksowe wsparcie informacyjne i doradcze klientom w całej Afryce Subsaharyjskiej. Rzecznik Dyscyplinarny Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie umorzył postępowanie wyjaśniające dotyczące naruszenia obowiązków przez Małgorzatę Sipko, byłą naczelnik Urzędu Skarbowego w Bartoszycach.

 

Spółka AS-PL otrzymała po raz drugi nagrodę Orła tygodnika “Wprost”. Firma WABCO do początku 2020 r. ma się stać własnością ZF Friedrichshafen, a wiceprezesem ds. Relacji inwestorskich przyszłej spółki Powertrain Tenneco ma zostać Richard Kwas.

 

Komisja Europejska przyjęła porozumienie, na mocy którego od 2022 r. w europejskich pojazdach staną się obowiązkowe nowe technologie bezpieczeństwa, aby chronić pasażerów, pieszych i rowerzystów. Z kolei rankomat.pl opublikował wyniki analizy rynku, z której wynika, że nawet 85% pojazdów importowanych do Polski może mieć przekręcone liczniki.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).