To był tydzień! (13) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (13)

person Redakcja 4/04/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 29 marca - 4 kwietnia 2021 r.

Za nami Wielki Tydzień, jednak mimo okresu świątecznego, nie brakowało wydarzeń w branży aftermarketowej. Auto Partner przedstawił oficjalne wyniki finansowe za rok 2020, który okazał się rekordowy pod kątem przychodów mimo pandemii COVID-19. Spółka znalazła się też wśród najlepszych pracodawców Polska 2021.

 

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oficjalnie objęło patronatem honorowym X Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, a ProfiAuto zostało sponsorem tytularnym Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w 2021 r.

 

Wystartował drugi test w ramach tegorocznej edycji akcji AP EXPERT. Uruchomiona też została strona Lighting Academy, która zbiera w jednym miejscu informacje o produktach oświetleniowych marek Philips i Narva.

 

Koreańska spółka SK IE Technology Co., ltd. podjęła decyzję o budowie fabryki separatorów baterii wykorzystywanych w samochodach elektrycznych w Dąbrowie Górniczej. Za to Xiaomi podjęło decyzję o opracowaniu własnych samochodów elektrycznych.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).