To był tydzień! (12) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (12)

person Joanna Piszcz 27/03/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 21 - 27 marca 2022 r.

Ostatni tydzień to kilka wydarzeń, na które warto zwrócić uwagę. Zaczynamy od kwestii nie związanych bezpośrednio z motoryzacją, ale dotyczącą wszystkich przedsiębiorców – rząd zapowiedział kolejne zmiany w podatkach już od 1 lipca tego roku.

 

Komisja Europejska zatwierdziła polską pomoc na rozbudowę zakładu LG Chem we Wrocławiu, a Stellantis zainwestuje w fabrykę akumulatorów firmy ACC we Włoszech.

 

Nexus podsumował swoje Business Forum, które odbyło się w Wiedniu z udziałem ponad 500 liderów z globalnego motoryzacyjnego rynku części zamiennych.

 

Rozpoczęło działalność stowarzyszenie Talents4AA, które ma przyciągać i zatrzymywać talenty dla sektora Automotive Aftermarket.

 

Firma Exide Technologies SA ma nowego prezesa zarządu.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).