To był tydzień! (12) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (12)

person Joanna Piszcz 28/03/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 22-28 marca 2021 r.

Za nami kolejny tydzień marca i kilka istotnych wydarzeń. Prezes Zarządu Inter Cars, Maciej Oleksowicz, znalazł się w gronie 200 najbardziej wpływowych osób polskiej gospodarki. Inter Cars uspokaja swoich klientów, że pomimo awarii kontenerowca w Kanale Sueskim, nie będzie problemów z dostępnością towarów.

 

Dystrybutor opon, spółka Handlopex, od 1 kwietnia dołącza do Groupauto Polska. Z kolei Auto Land zaprasza do zakupów w świeżo oddanym oddziale w Poznaniu.

 

Shell i Scuderia Ferrari przedłużają partnerstwo, które ma zaowocować m.in. lepszymi produktami dla klientów Shell.

 

W trosce o bezpieczeństwo klientów na opakowaniach produktów Textar do pojazdów użytkowych zastosowano plombę PROriginal.

 

W związku z rekordowymi liczbami zachorowań i zgonów związanych z COVID-19, od soboty 27 marca rząd wprowadził nowe obostrzenia.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).