To był tydzień! (11) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (11)

person Adrian Januszkiewicz 17/03/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 11-17 marca 2019 r.

Drugi tydzień marca obfitował w kolejne wydarzenia w branży motoryzacyjnej. ProfiAuto poinformowało, że jedną z atrakcji tegorocznego ProfiAuto Show będzie wirtualny warsztat idealny. Z kolei Total ogłosił polskich laureatów konkursu Startupper Roku.

 

Przemysław Bryła został nowym Prezesem Zarządu Liqui Moly Polska. Inter Cars opublikował lutowe wyniki sprzedaży po raz kolejny notując dwucyfrowy wzrost. Instytut Moto Data dołączył do SDCM, a Nexus podsumował Business Forum w Abu Dhabi.

 

Bridgestone został wybrany przez Seata jako partner w zakresie opon do wyposażenia nowego samochodu koncepcyjnego elektrycznego Minimó. Goodyear z kolei zapowiedział swój udział w Targach BAUMA 2019, a Petronas ogłosił wprowadzenie do swojej oferty oleju bazowego ETRO+. W tygodniu też Ekopatrol warszawskiej straży miejskiej zlokalizował kolejny warsztat samochodowy, w którym zużyty olej stosowano jako opał w piecu.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).